LENOVO THİNKBOOK 15 G3 21A40038TX RYZEN 5-5500U 16GB RAM 512GB SSD 15.6" FREEDOS NOTEBOOK
KategoriNotebook
MarkaLenovo
Üretici Kodu21A40038TX
Ürün AilesiThinkBook Serisi
İşlemciAMD Ryzen™ 5
İşlemciAMD Ryzen™ 5 5500U processor 2.10 GHz (8M Cache, up to 4.00 GHz)
İşlemci Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
İşletim SistemiFreeDOS
vProYok
Ekran Boyutu15.6"
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
Dokunmatik EkranYok
Bellek Kapasitesi16GB
Bellek Tipi3200 MHz DDR4 SODIMM
Disk Kapasitesi512GB SSD
Sabit DiskSSD
Ekran Kartı BelleğiTümleşik
Ekran KartıAMD Radeon™ Grafik
Optik SürücüYok
Ethernet Kartı10/100/1000(Gigabit)
Ağ DenetleyiciTümleşik Ethernet LAN(10/100/1000)
Kablosuz İletişim802.11ac 2x2 Wi-Fi
Giriş/Çıkış1 x HDMI
2 x USB Type-C
2 x USB 3.2
Dahili Web KamerasıHD Web Kamera
Kart OkuyucuMicroSD Kart Okuyucu
Ekran ÖzelliğiParlama önleyici, dokunmatik olmayan ekran
Kamera Çözünürlüğü720p
Parmak İzi OkuyucuVar
Garanti2 Yıl Standart Garanti
Batarya3 Hücreli
3G/4G DesteğiYok
Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • İncelenme: 13278
  • Ürün Kodu: 21A40038TX
  • Stok Durumu: Stokta var
Mevcut Seçenekler:
WhatsApp Sipariş
Etiketler: LENOVO, 21A40038TX, R5-5500U, 16GB RAM, 512GB SSD, 15.6", FREEDOS, NOTEBOOK