RAYDIN G23VA165C 1MS 165Hz FullHD HDMI/DP/USB HOPARLÖR R1800 FRAMELESS FREESYNC GAMING 23.6" CURVED MONİTÖR
Resmi Büyüt
TEKNİK ÖZELLİKLERİ: Ekran Büyüklüğü (inç): | 23,6 |
| HDMI: | 1 ADET |
| DVI: | YOK |
| Analog Giriş (VGA): | YOK |
| Display Port (DP): | 1 ADET |
| Çözünürlük: | 1920X1080 |
| Tepki Süresi: | 1 MS |
| Yenileme Hızı: | 165hz |
| Monitör Tipi: | CURVED EKRAN |
| Panel Tipi: | VA |
| Yükseklik Ayarı: | YOK |
| Duvara Montaj: | VAR |
Etiketler: RAYDIN, G23VA165C, 23.6", 1ms, 165Hz, CURVED, MONİTÖR
Alfais 4557 Displayport To Vga Çevirici Dönüştürücü Adaptör1. Display resolution up to: ..
Dahili Mikrofon, 1/2.8" PS CMOS, 0,01Lux renkli, 4mm sabit lens, 30mt IR aydınlatma mesafesi, H265, ..